Já

OSOBNÍ STRÁNKY MILOŠE VLACHA

kytara

O Rybách

Důvod, který mě vedl k vytvoření této stránky je velmi prostý. Jedná se o dosud nejlepší charakteristiku ryb, kterou jsem zatím četl, a tak mi připadlo líto se s ní nepodělit. Koneckonců, znáte-li někoho ve svém okolí, kdo je narozen ve znamení ryb, můžete posoudit nakolik je text vystihující...

Astrologie lásky z pera Marcely Laiferové

Žena narozená ve znamení Ryb Muž narozený ve znamení Ryb

Žena narozená ve znamení Ryb je často spáčem, který zbožňuje sladké lenošení. Ráda čte knihy nebo si udělá pohodlí, které doslova miluje. Vychutnává život všemi smysly. Když si někam vyjde, musí mít umyté a vyfoukané vlasy. Ví, co ji dělá atraktivní i proto, že jejím patronem je planeta fantazie - Neptun. Prezentuje se velmi žensky, chce přímo symbolizovat tajemnou krásu. U kolegů je oblíbená, protože jejich problémy si ochotně vyslechne a je připravená pomoci. V práci je odpovědná.

Tato žena je u všech problémů, které mají její přátelé. Intuitivně však rozezná faleš od pravdy. Její typickou črtou je citlivost. Snadno a rychle změní způsob života, vždy je připravená na večer plný zábavy. Miluje svoje sny a fantazie a v reálném životě je prožívá. K dosažení svých cílů používá všech prostředků. Opouští bojové pole jako vítěž bez toho, aby bojovala, což je vždy záhadné.

Často se zamiluje, ale partnera opouští ona. Má ráda úplně rozdílné typy mužů. Aby si získala muže, použije celý rejstřík ženských fint. Je skvělou herečkou. Francouzi tomu říkají „femme fatale“. Často má umělecké sklony, v divadle pracuje hodně lidí narozených v tomto znamení. Muž, pro kterého se po mnoha aférách rozhodne, obyčejně není ten pravý. Nejednou jsou to nevýrazné typy, které časem logicky opouští. Vždyť, kdo by to vydržel. Často se však opakovaně vrací k původnímu partnerovi. V lásce bývá často zklamaná a snadno jí zlomíte srdce. Často se potom uchyluje k alkoholu a tabletám. Jestliže se její sny nekryjí s realitou, upadá do deprese.

Velmi dobře se cítí v kruhu své rodiny, je to velmi dobrá dcera, ale také dobrá matka. Hledá silnějšího partnera, o kterého se může opřít. To platí i o přátelství. Má-li peníze, kupuje drahé dárky, aby upoutala pozornost. Šetřit peníze je pro ní obrovský životní problém. V lásce začíná dost brzy. Je velmi přizpůsobivá a proto bývá dobrou milenkou. V sexuálním životě potřebuje dominantního a silného, eroticky založeného partnera, muži bez citu ji však zraňují.

Muž narozený ve znamení Ryb je mistrem nafouknutých bublin. Vyzařuje sílu a působí dynamicky, i když ve společnosti budí dojem skromnosti a zakřiknutosti. Máte vedle něj pocit, že stále něco hledá. Dobře se cítí ve společnosti umělců a reklamy. Je často inteligentní a prozíravý. Rád pracuje sám, protože si myslí, že jiní nejsou tak dobří jako on. Případně mají jiný názor, a to by ho vyrušovalo.

Hledá vždy cestu menšího odporu. Nemá sice příliš mnoho organizačního talentu nebo schopnosti vedoucího manažera, ale nechybí mu umění přesvědčit okolí o své výjimečnosti. Jako kdyby ho hypnotizoval. Můžete ho znát léta, ale ve skutečnosti nevíte, jaký je. Je to skutečně ryba, která vyklouzne z rukou. Muž narozený ve znamení Ryb potřebuje svobodu a nezávislost a nerad se připoutává, což platí o lidech, myšlenkách i názorech. Má své principy. K otevřené hádce s ním však nedochází, to by bylo pod jeho úroveň.

Má hodně známých, má rád návštěvy, dokonce i neohlášené. Problémy blízkých lidí považuje i za svoje problémy. Druhé nevidí reálně, posuzuje je podle vlastní představy o nich. Při komunikaci s ním máte pocit, že myslí na něco jiného, cítíte určitou nesoustředěnost. Je neklidný a myslí už na druhý pracovní den.

Má rád ženy, které ho fascinují a vyzařují ženskost. Nevadí mu, jsou-li dominantní. To provokuje jeho mužské ego. Rád flirtuje a touží po romantickém vztahu bez závazků. Při navazovní kontaktů vynechává dlouhé přípravy, dámu ihned doprovodí domů. Nepatří k nejvěrnějším, ale sám hledá partnerku, která ho bezvýhradně miluje. Stabilita manželky je pro něj mimořádně důležitá. Jestliže se zklame, je to pro něj úplná tragédie. Do manželství se příliš nehrne, vždyť která ryba se dá tak rychle chytit.

Často má víc přítelkyň najednou, a ty podle nálady střídá. S jednou se věnuje politickým debatám, s druhou jde do divadla, se třetí má intimní vztah. Ale ke každé je přívětivý a milý. Jestliže však zjistí, že ho partnerka podvádí, má před sebou žárlivce. Není to typ, který by se vnucoval silou, spíš vyhrává výdrží a schopností pěkně mluvit. Když mu nevyhovíte, urazí se. Hledá ženu plnějších tvarů a měkčí povahy, která mu nahrazuje matku.

Ryby a Beran

Je to harmonické spojení. Ryby se o Berana zajímají stále, dokonce i tehdy, když je jasné, že to skončí neštěstím a slzami. Obdivují sílu Berana a jeho fluidum a umí se před ním vytáhnout. Domnívají se, že právě s tímto znamením najdou rovnováhu, čeká je však zklamání. Beranovi lichotí, že Ryby jsou ochotné se přizpůsobit. Dokonce je zpočátku jemný, což u něj nebývá pravidlem. V okamžiku se však jeho chování změní na egoistické, které je pro něj tak typické. Zraňuje Ryby, které potom trpí. Nakonec už tlak Berana nesnesou a zmizí i láska. Ryby se pak ztratí, ale trpí až do smrti.

Ryby a Býk

Už při prvním setkání je zřejmé, že Býk představuje pro Ryby člověka jejich snů. Hned spolu komunikují. Ryby se sice hned nezamilují až po uši, ale rychle pochopí, že tento partner se o ně postará. Netrvá dlouho a uzavřou manželství. Býk chce mít partnera okamžitě v rukou a Ryby zase chtějí být v pevném obětí, kde se jim nemůže nic stát. Tento pocit vítězí nad touhou po svobodě. Býk touží po harmonii stejně jako Ryby. Po čase však může dojít k odcizení a hádkám kvůli pěnezům. Ryby rády rozhazují, Býk je zase šetrný. Přesto však zažijí hodně pěkných chvil.

Ryby a Blíženci

Blíženci popletou hlavu Rybám tak, že ty zapomenou přemýšlet. Sledují Blížence jako hypnotizované, i když ke skutečnému vztahu nedochází. Blíženci potřebují kreativnost a fantazii, které jsou vlastní i Rybám. Stejně dobře si rozumějí i v erotice. Odhalí spolu všechny taje lásky. V manželství je to však horší, Ryby pochopí, že Blíženci jim věrní nebudou. Proto trpí, ale stejně se nedokáží odpoutat. Proto je pro Ryby lépe s tímto znamením k oltáři ani nechodit. Přátelství je to však výborné.

Ryby a Rak

Mají hodně společných vlastností, například přecitlivělost a pochopení pro druhého, ale trvá dlouho, než se sblíží. Ani jeden totiž není iniciativní. Ryby jsou mdlé a Rak se raději stáhne. Často je to Rak, který nakonec projeví iniciativu. Zkoušejí svůj vztah co nejlépe vybudovat, ale nedaří se jim. Nejčastěji funguje mezi Rybami a Rakem přátelství. Pokud nežijí v pevném vztahu, dokáží spolu velmi mnoho, ale manželství by to jen komplikovalo.

Ryby a Lev

Tato kombinace je častá, ale spíš jde jen o vztahy, které po čase končí, protože život se Lvem je pro Ryby velmi namáhavý. Ryby jsou výjimečně iniciativnější v navazování vztahu a Lvovi to lichotí. To platí, je-li muž narozen ve znamení Ryb a žena je Lev. Opačně muž Lev dobíjí ženu narozenou ve znamení Ryb. Žena Lev a muž narozený ve znamení Ryb mají často hodně kulturních zájmů, ale po čase Ryby zjistí, že Lev prosazuje jen svoje názory a to jim nevyhovuje. Nebouří se však a najdou si ventil. Sice spolu žijí, ale každý po svém.

Ryby a Panna

Manželství po italsky - asi tak by se dal tento vztah vyjádřit. Žena narozená ve znamení Ryb se vedle muže Panny cítí zpočátku bezpečně. V opačné kombinaci je však muž vůči ženě Panně nedůvěřivý a ani instinkt mu nic dobrého nenapovídá. Panna chce Ryby ovládat a použije k tomu celý arzenál slovní zásoby. Po krátké době pochopí, že společná cesta je hrbolatá. Panna Ryby omezuje, kritizuje jejich flirtování, rozhazování pěnez, vkus, jednoduše všechno. Ryby si ani neměly s Pannou začínat, protože ta jim to neodpustí.

Ryby a Váhy

Muž narozený ve znamení Ryb je ženou Vahami okamžitě uchvácen. Muž Váhy ocení erotické vyzařování ženy narozené ve znamení Ryb a vzniká mezi nimi silný erotický vztah. Muž Váhy je však velmi žárlivý, Ryby se zase flirtování nevzdají. Odehrávají se mezi nimi scény jako vystřižené z filmu. Na druhé straně kombinace muže Ryby a ženy Váhy může fungovat, jestliže on dokáže dokonale utajit své úlety a ona mu zase ve jménu rodiny něco promine.

Ryby a Štír

Erotika na dlouhý čas, to je charakteristika tohoto vztahu. Pro Ryby je Štír neuvěřitelně přitažlivý a představuje pro jejich život něco velmi neobyčejného a cenného. Nerozumějí si jen v sexu, je to i duševní vztah. Štír dokáže s Rybami manipulovat bez toho, aby si to uvědomovaly. Ryby akceptují Štíra jako dominantního partnera. Cítí, že k sobě patří na celý život.

Ryby a Střelec

Střelec Rybám poplete hlavu, ale ty si nejsou jisté, zda to s nimi myslí vážně. Pro Střelce je důležitější svoboda než pěkný vztah. Oba prožijí divoké noci, ale co dál? Ryby se umí úplně odevzdat a rozdají vše, co mají. Pro Střelce je to příjemné pouze ze začátku, později dostanou strach ze závazků. Ryby se cítí využité až zneužité. Střelec je však výborný kamarád a kolega. Proto je lépe pěstovat v kombinaci Ryby a Střelec přátelství, manželství bude velmi namáhavé.

Ryby a Kozoroh

Ryby cítí ke Kozorohovi přitažlivost. Mohou se na něho spolehnout, je to pevný charakter. On není v navazování kontaktů velmi pohotový, ale Rybám to nepřekáží. Hlavně muž narozený ve znamení Ryb sní o ženě Kozorohovi a těší se na první noc s ní. Jestliže dělá drahoty, dráždí ho to ještě víc. Méně častá je kombinace ženy Ryby a muže Kozoroha. Všeobecně je však toto spojení dobré, protože Kozoroh má vlastnosti, po kterých Ryby touží. Kozoroh však musí leccos spolknout. S trochou štěstí a skromnosti však prožijí hodně pěkných chvil.

Ryby a Vodnář

Nemají spolu mnoho společného. Každý má dost svých vlastních zájmů. Vodnář je šarmantní a má peníze, a to se Rybám líbí. Žena Vodnář se umí chovat tak, jako kdyby čekala právě na muže narozeného ve znamení Ryb, což polehtá jeho mužské ego. Harmonie však netrvá dlouho. Ryby potřebují občas pauzu a Vodnář je stále někam žene. Vodnář na to nebere ohled a Ryby se cítí ponížené. V určité chvíli Vodnář „uletí“ a Ryby se dostanou do deprese. Jestliže se rozejdou, je to navždy a kontakt už nikdy nehledají. Je to často krátká, ale velmi pěkná romance.

Ryby a Ryby

Proč ne? Když si rozdělí úlohy, může to být pěkný pár. Oba jsou na toho druhého citliví. Často si však vzájemně berou energii. Jako kdyby je láska zabíjela. Po čase může tento vztah přejít do každodenní šedivosti. Ale problémy se vyskytnou všude! Tělesná harmonie, která mezi nimi vládne, vše urovná.


Poznámky:
  1. Originál textu naleznete v časopise Dorka

  2. Tato stránka vznikla díky laskavému pochopení Diany Kučerové, která mi text poskytla. Za to jí patří samozřejmě můj velký dík a tuto sránku jí svým způsobem věnuji.

ryby
Valid XHTML 1.0 Strict
Valid CSS level 2
html verze
xml verze